Whatsapp'tan yaz Çağrı Merkezimiz

YKS 2019-2018

Doğukan KALINOĞLU , öğrenci
Eşit Ağırlıkta Türkiye 2'ncisi 🎉

Öncelikle çok teşekkür ederim. Eşit ağırlıkta Türkiye 2. si olamam da Doping Hafıza' nın yadsımaz bir desteği oldu. Tarih, coğrafya ve edebiyat derslerinin yanı sıra felsefe gurubu derslerine de çalışmamı, özellikle öğrenciler tarafından zor olarak algılanan ezber noktalarını daha kolay ve eğlenceli şekilde aklımda tutmamı sağladı. Bu bağlamda sizlere teşekkür ediyor, Doping Hafıza' yı yüm adaylara tavsiye ediyorum. İyi çalışmalar dilerim.

Akda KAZANCI , öğrenci
Türkiye 36'ncısı 🎉

YKS 2019-2018 Başarılarımız

huseyintaskinnn , öğrenci
Türkiye 75'ncisi 🎉

Merhabalar, YKS' de Türkiye 75.si oldum. Bu yolda istifade ettiğim şeylerden biri de Doping Hafıza idi. Yüzümü güldüren bu sonuçta emeği geçen Doping Hafıza' ya ve onun tüm ekibine sonsuz teşekkürler. TYT tüm dersler ve AYT' de branşım olan eşit ağırlık kısmını kullandım. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Kutay SOYER , öğrenci
Türkiye 41'incisi 🎉

YKS 2019-2018 Başarılarımız

alikoc9478 , öğrenci
Eşit Ağırlıkta Türkiye 97'ncisi 🎉

97.olamamda payınız çok büyük full stinizi almıştım her şey için çok teşekkürler.

Mehmet Emin ÖZDEMİR , öğrenci
Türkiye 78'incisi 🎉

YKS 2019-2018 Başarılarımız

inanburkay , öğrenci

İnternetteki reklamlar sayesinde keşfettim sizi, iyi ki keşfettim. Sınav sürecimde çok büyük faydanız dokundu. Yaptığınız iş harika bir şey, gerek anlatım gerek rehberlik gerek soru bankası özel bir eğitim alıyorum resmen. Herkese tavsiyemdir Doping Hafıza, her şey için teşekkürler.

Muhammed Eren VELİOĞLU , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

nisanurbalks , öğrenci

Doping Hafıza' yı matematik öğretmenim önermişti. Sayısal paketi satın aldım. Fizik ve kimya derslerinde konuların genelde deneylerle anlatılması beni çok etkiledi. Zihin haritalarıyla biyoloji dersleri konuları daha kolay ezberlememi sağladı. Özellikle fizik videolarını çok severek ve anlayarak izledim. Reflekslerle matematik çok eğlenceliydi. Soruları çözdükçe puan kazanmak ve level atlamak motive ediyordu. Her bildirimime saatin kaç olduğunun önemi olmadan geri dönüş yapıldı. Ayrıca hızlı okuma dersleri de benim için büyük kurtarıcı oldu. Çok ilerleme kaydettim. Her şey için teşekkür ederim.

Akda KAZANCI , öğrenci
Türkiye 36'ncısı 🎉

YKS 2019-2018 Başarılarımız

nidaakrks , öğrenci

Merhaba öncelikle Doping Hafızaya çok teşekkür ederim, mezun senemde eksiklerimi görmeme, özellikle fen konusunda konu eksiklerimi kapatmama soru çözüm videolarıyla konu videolarıyla kendimi geliştirmeme çok yardımcı oldu. biyolojideki hafıza teknikleriyle hiçbir bilgiyi unutmadım çok güzeldi. Fizik ve kimya da aynı şekilde verimli ve kalıcı konu anlatım videolarıyla bana çok yardımcı oldu. İyi ki Doping Hafıza kullanmışım diyorum, çok teşekkür ederim Doping Hafıza.

Mehmet Emin ÖZDEMİR , öğrenci
Türkiye 78'incisi 🎉

YKS 2019-2018 Başarılarımız

haydarrona , öğrenci

1115. olamam da katkınız çok büyük tüm setlerinizi kullandım ve iyi ki kullanmışım diyorum daha önce de söylediğim gibi siz bir numarasınız.

suatsapmaz ,öğrenci

Kızımın diş hekimliğini kazanmasında çok büyük payı olan Doping Hafıza ekibine çok teşekkür ederim.

Emnrknnnn , öğrenci

İnanın ben nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum alırken tereddüt etmiştim ama görüyorum ki verilen para sonuna kadar değer. Edebiyat gibi sıkıcı bir dersten bu kadar net yapmam benim için büyük bir başarı ve bu da sizin sayenizde çok teşekkür ederim.

Berna ORUÇ , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

esatkiymaz_ , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

Kübra Sümeyye KESKİN , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

Yusra HANIM , öğrenci

Doping Hafıza bana evde oturduğum yerden nasıl güzel verim alabileceğimi öğretti. Şifreli güzel anlatımıyla kolayca aklımda kaldı. Eşit ağırlık öğrencisi olmama rağmen Doping Hafıza sayesinde biyoloji bitirdim. Özellikle güzel anlatımı reflekslerle matematik gibi uygulaması ve stres azaltma gibi videoları bana çok iyi geldi. Evde istediğim zaman istediğim saatte çalışma imkanı buldum. 400 binde 40 bine geldim Doping Hafıza sayesinde. Bu yüzden iyi ki Doping Hafıza

aysun19_07 , öğrenci

Bu yıl Doping Hafıza sayısal paketini kullandım benim için yararlı oldu her şey için teşekkür ederim. İlk olarak düzenli ve verimli çalışmayı sağlıyor. Reflekslerle matematik olsun bana çok fayda sağladı, özellikle AYT matematik kısmını kısa sürede bitirdim ve akılda kalıcı oldu benim için. Denemeleriniz olsun akıllı test panelleri olsun hepsiyle beraber çok güzel ve faydalı bir program Doping Hafıza kullanan ve gayretle çalışan herkes istediği yeri kazanabilir benim düşüncelerim bu yönde tekrardan çok teşekkür ederim emeğiniz için .

Halil Ayberk AYHAN , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

mervenurunllu , öğrenci

Meslek lisesi çıkışlı olmama rağmen özellikle fen grubunda bana çok artınız oldu. Sadece Doping Hafıza ve yardımcı kitaplarla hazırlandım. Doping Hafıza' nın bana sağladığı en büyük katkı zaman oldu. Dershaneye gitmiş olsaydım sadece dershane saatlerinde hazırlanmış olacaktım. Bu şekilde uzun süreli ders çalışma olanağına kavuşmuş oldum. Bana katkılarınız için çok teşekkür ederim.

fatmazeynepozuak , öğrenci

Doping Hafıza hem konuyu öğrenme hem de tekrar açısından çok yardımcı oldu. TYT' de eksik olduğum coğrafya ve yine AYT' de ve fizik ve biyolojideki güzel anlatımlarla ve akılda kalıcı kodlamalarla hem sınav yükümü azalttı hem de uzun süre akılda kalıcı bilgi edinmeme olanak sağladı. Doping Hafıza ekibine bu zorlu süreçte yanımda olduğu için teşekkür ederim.

Muhammet BALCI , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

mdem1r , öğrenci

Hocam EA setini aldığım tarih bellidir sınava 40 gün kala çalışmaya başladım inandırıcı değil belki de ama gerçekten öyle...

merve_nur_yaylali , öğrenci

Öncelikle Doping Hafıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Mezuna kalmış bir sayısalcı olarak ümidim yoktu, ta ki Doping Hafızayla tanışana kadar. Matematiğe sizin sayenizde sıfırdan başladım ve sınav her ne kadar zor olursa olsun istediğim nete ulaştım. Şimdi sınava hazırlanan tanıdıklarıma Doping Hafıza' yı öneriyorum. Ben istediğim hedefe ulaştım. Dilerim tüm öğrenci arkadaşlarım da hayallerine ulaşır.

fatmazeneppozuak , öğrenci

Doping Hafıza hem konuyu öğrenme hem de tekrar açısından çok yardımcı oldu. TYT' de eksik olduğum coğrafya yine AYT de fizik ve biyolojideki güzel anlatımlarla ve akılda kalıcı kodlamalarla hem sınav yükümü azalttı hem de uzun süre akılda kalıcı bilgi edinmeme olanak sağladı. Doping Hafıza ekibine bu zorlu süreçte yanımda olduğu için teşekkür ederim.

mstsegram , öğrenci

İlk tercihim, tam olarak istediğim bölüm. Teşekkürler Doping Hafıza, katkın çok büyük.

Hakan ALTIN , öğrenci

Ben çok önceden almıştım. Yani yaklaşık bir yıldan daha fazla süre kullandım. Bana çok faydası oldu. Elimden geldiğince konu anlatımlarını dinleyip sorularını çözüm. Özellikle hafıza teknikleri ile çok rahat bir şekilde formülleri aklımda tutabildim. Herkese tavsiye ederim. Doping Hafızanı destekleriyle de Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesini kazandım.

Muhammet Eren VELİOĞLU , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

Zülküf Mahmut Sami SÜRER , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

tacirem , öğrenci

Meslek lisesinde okuyan birisi olarak temelim çok zayıftı bende sonrasında Doping Hafıza' yı buldum almaya karar verdim iyi ki de almışım okulda göremediğim işlemediğim konuları sizin sayenizde bitirip sınava girdim eğer Doping Hafıza kullanmasaydım bu sonucu alamazdım bana okuldan destek kurslarından daha çok şey kattınız teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

cansumentes , öğrenci

Tekrar çok teşekkür ederim, başarıma katkınız çok fazla.

ugur_ylmn , öğrenci

Görsel anlatımlarla anlatılması gerçekten çok güzel sınavda adeta gözümün önüne geldi o görseller ayrıca online eğitim olduğu için günün istediğim saatinde istediğim kadar bakabiliyordum ve deneme sınavları, yapay zeka ve testlerinizde bana çok katkısı oldu. Kısaca güzel bir eğitimdi ben memnunum kullanacak olanlara da tavsiye ederim.

dilancorbacii , öğrenci

Merhaba, sözel iki binincisi olarak hayalim de ki bölüme yerleştim, çok teşekkür ederim.

seyma.benlii , öğrenci

Teşekkürler sayısaldan hukuka...

ibrali.k , öğrenci

0 coğrafya ile başladım fulle yakın bir coğrafya çıkardım, çok teşekkür ederim Doping Hafıza.

fuat.senn , öğrenci

Sayenizde istediğim bölüm ve üniversiteye yerleştim her şey için teşekkür ederim. Doping Hafıza sayesinde geçen sene 186 binle mezuna kalmışken bu sene sıralamamı 22 bine çektim.

n_polat21 , öğrenci

Öncelikle Doping Hafıza' yı alırken tedirginlik içerisindeydim ama aldıktan sonra çalışmaya başlayınca faydasının olduğunu gördüm çok kolay aklımda tutabildim, sayısal olarak etkisini çok gördüm kafam da basıyordu zaten yatkındı ama Doping Hafıza' nın faydası çok fazla her şey için teşekkür ederim.

Bade AKTEKİN , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

firtina_murad , öğrenci

Herhangi bir dershaneye gitmedim özel ders almadım sadece bilgisayar başında Doping Hafıza aracılığıyla video izledim ve ezber yaptım, Doping Hafıza özellikle edebiyat alanında yazar eser ezberleme kısmında bana çok yardımcı oldu. Kitaptan çalışmaktansa video izleyerek sıkılmadan yapabilmek çok güzel bir şey tavsiye ediyorum.

Melike HANIM , öğrenci

Öncelikle şunu söylemeliyim hiçbir şey bilmiyordum ve konuları bitireceğime dair ümidim yoktu. Arkadaşım tavsiye etti Doping Hafıza' yı ilk tereddüt ettim alıp almamak arasında gidip geldim, daha sonra aldım ve eğitimim hemen başladı. Görsel ve duysal tekniklerle hiç anlamam dediğim konular bile aklımda kaldı ve sınav da soru bankanızda çözdüğüm soru türlerinden çıktı. Kısacası inanılmaz bir katkısı oldu sıfırdan başlamama rağmen sayenizde kısa süre içinde konuları bitirdim. Bu başarımı size borçluyum her şey için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Doping Hafıza ile sınava hazırlanmak çok kolay diyorum.

hasanalay0 öğrenci

Üzerimde çok emeğiniz var. Her şey için teşekkürler. Bu sene defalarca değişen müfredata rağmen en ufak telaş olamadan sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edebildik. Sürekli güncellenen uygulama çok kullanışlı ve ders videoları çok başarılı.

ikbal_erdogan_sisman , veli
Türkiye 78'incisi 🎉

Ben Türkiye 78. si olan Mehmet Emin Özdemir'in teyzesiyim 2 senedir benim yanımda üniversite sınavına hazırlanıyordu. Ben öğretmen olarak Doping Hafıza' nın faydalı olacağına çok inanıyordum gerçekten de videolarınız ve görsel anlatımlarınızla çok eğlenceli bir hale geldi ders dinlemek. Doping Hafıza ailesine çok şükür ediyorum.

uzunnurullah , öğrenci

Tekrardan teşekkür ediyorum iyi ki varsınız ve iyi ki sizi tanımışım.

mehmet.emin33 , öğrenci
Türkiye 78'incisi 🎉

Merhabalar, YKS'de Türkiye 78. si oldum. Hayatımın en güzel günlerinden birini yaşadığımı belirtmek istiyorum. Bana destek olan aileme, hocalarıma ve Doping Hafıza' ya teşekkürü bir borç bilirim. Kurmuş olduğunuz bu sistem ile sınavlara hazırlanırken asla yalnızlık çekmedim. TYT+AYT paketlerinizi kullandım. 7/24 interaktif sistem ile her konuyu dilediğim saatte dinleme ve izleme fırsatı buldum. Çok ciddi emek vererek hazırladığınız test paneli ve tüm soruların video çözümlü olması özellikle matematikte bana çok şey kattı. Anlatış tarzınızdan görsel efektlerinize her şey sadece öğrencinin dikkatle dinlemesi ve öğrenmesi için ayarlanış. Emeği geçen tüm Doping Hafıza çalışanlarına çok teşekkürler.

aademgulayy , öğrenci

Payınız çok ne kadar teşekkür etsem az.

kty_syr , öğrenci
Türkiye 41'incisi 🎉

Merhabalar, EA Türkiye 41.si oldum. Bu süreçte Doping Hafıza' nın büyük katkısı oldu. Reflekslerle Matematik sayesinde geliştiğimi gerçekten hissederek ilerledim, zorlandığım zamanlarda rehberlik analizlerinin verdiği desteği hep hissettim. Ayrıca edebiyat konusunda videoların sağladığı destek çok büyüktü yapılan ezberlemek değil gerçekten konuyu benimsemekti. Bir eşit ağırlık öğrencisi olarak fen konusunda aldığım desteği de anlatamam, video sonrası çözülen sorular ciddi anlamda pekiştirmemi sağladı. Yapılan çalışmaların hepsi öğrencilerin ihtiyacını eksiksiz karşılayacak şekilde yapılmış bu yüzden büyün ekibe de çok teşekkür ederim.

mhmtbscl , öğrenci

Sözel paketinizi almıştım sayenizde 7400. oldum teşekkürler.

fuat.sen , öğrenci

Merhabalar, dershaneye gitmek yerine evde bilgisayardan videolarınızı izleyip kısa notlar tuttum ve o notlar ve konular hakkında test çözdüm. Tüm konuları bitirince de sürekli tekrar ettim. Hem zamandan hem de ekonomik açıdan dershanelere göre tasarruf ettim. Sayenizde geçen seneye göre daha iyi bir sonuç aldım.

icg_cihan46 , öğrenci

Doping Hafıza tüm dersler paketini kullanarak Türkiye 1285.'si oldum. Herhangi bir özel ders yerine Doping Hafıza' nın güçlü tekniklerini tercih ettim. Sözel bölümü tartışılmaz, sayısal kısım da oldukça kaliteli ve başarılı. İyi ki varsınız Doping ailesi.

Fatma Zeynep ÖZÜAK , öğrenci

Hocam ben Zeynep Özüak 7759. oldum, teşekkür ederim. Doping Hafıza aklımda tutabileceğim tüm kodlamalar ve özet şeklinde videolarla hem son aylarda kitaplarla yapacağım ezberlerin zaman kaybını engelledi hem de yaptığı denemeler ve soru bankaları ile farklı çeşitte soru görmeme olanak sağladı. Tuğrul Hoca ve diğer Doping Hafıza ekibine teşekkür ederim.

ahmtdrmz98 , öğrenci

Özellikle sıkıcı sözel dersleri sıkılmadan hızlı ve pratik bitirmemi sağladınız bu süreçte bana olan katkılarınız için teşekkür ederim.

batublbt , öğrenci

Merhabalar, ben bu süreçte sayısalcı bir öğrenci olarak TYT+AYT paketinizi kullanarak böyle bir sonuç elde ettim. Dershaneye gidip onların düzeninde bir destek görmek yerine istediğim zaman istediğim konuyu çalışmak zamanı güzel kullanmamada yardımcı oldu ve eksiklerime daha fazla odaklanabildim. Kullanmaya başlamadan küçük tereddütlerim de olsa ilerledikçe hepsi ortadan kalktı. Özellikle fizik, kimya ve biyoloji de önceden anlamakta güçlük çektiğim konuları sizin yöntemlerinizle daha kolay aklımda tutmayı başardım. Sınav esnasında adeta o görüntüler gözümün önüne geldi. Fen dersleri için kavramların arasındaki bağlantıları kurmamda çok yardımcı oldu. Bu sayede konuları bir bütün olarak görmeyi öğrendim. Matematik için ise reflekslerle matematik bölümünüzden bol bol pratik yapmayı ihmal etmedim ve bundan da bir hayli memnun kaldım. BU programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürü borç biliyorum. Bu sene sınava hazırlanacak olan tüm arkadaşlarıma bu uzman yaklaşımı değerlendirmelerini tavsiye ederim.

cansel_gecici , öğrenci

Katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim 3 yıl sonunda istediğim bölüm oldu.

atilla0633 , öğrenci

Matematikte bir konuya çalışmadan başlamadan o konunun tanımını iyice kavradıktan sonra videoları izleyerek tanımların pratikte nasıl yapıldığını öğrendim. Ders videolarını izledikten sonra çözümlü soruları çözmek pratik yapmama yardımcı oldu. AYT matematik çalışmama son 2 ay başlamama rağmen Doping Hafıza sayesinde hızlı bir şekilde pratik yaparak konularımı yetiştirmeyi başardım. İlk sene girdiğimde yaptığım hata konuların tanımını tamamen kavramadan soru çözmeye başlamaktı. Direk soru çözmeye başladığım için konular havada kalıyorlardı. Doping Hafıza ile bunun önüne geçtim. Konuları kavramadan soru çözmeye başlamamı engelledi.

dilanarmagan44 , öğrenci

Teşekkür ederim katkınız büyük dersleri tamamlamamış olmama rağmen ilk tercihim geldi çok az bir bölümü izledim ama yine de kazandım bütün arkadaşlarıma tavsiye ediyorum hayalimdeki okulu kazandım.

Nida KARAKÖSE , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

_nscmr_ ,öğrenci

Öncelikle renkli anlatımları ve en ufak bir şikayetiniz olduğunda bile hemen ilgilenen bir sistem olması ister istemez okul tadı verdirtti bana kısa ve öz anlatımı en büyük özelliği Doping Hafıza' nın rehberlik videoları çözümlü soruları bu yolda en büyük yardımcım oldu hepinize teker teker teşekkür ederim iyiki varsınız.

Hacer_pamuk_hayalperde , öğrenci

Merhabalar, ben rahatsızlıklarım ve işlerimden fırsat bulup çalışamadım derslerin %14'ün gördüm testleri hiç çözmedim fakat eğitimleriniz mükemmel sadece reflekslerle matematiğin belli bir bölümünü işleye bilmeme rağmen TYT matematikte doğru sayısı 7'den 19'a çıkmıştır istediğim eşit ağırlık bölümüydü.

tambirburak , öğrenci

Kaç ay geçmesine rağmen sözel dersler hala aklımda. Emeğimin karşılığını fazlasıyla aldım. Tanıdığım herkese Doping Hafızayı öneriyorum.

_cimengz_ , öğrenci

Ben meslek lisesi mezunuyum sınava girdiğim ilk sene 364.000'deydim sayısalda bu sene sizinle tanıştım ve kendime bir temel atarak 117 bine çektim sıralamamı. Her şey için çok teşekkür ederim.

zuhreeacik ,öğrenci

Modern fizik formülleri hala aklımda diyebilirim, ayrıca sınavda belirleyici bir integral sorusunu konu girişinde verdiğiniz genel bir formüle benzettim. Geometri de de faydalı benim için. Yine okullarda pek anlatılmayan uzay geometrisi ve konikler de detaylıca anlatılmıştı. Ayrıca deneme sınavlarınız, konu sonu tekrar sorularınızda kaliteliydi. AYT derslerinizi kesinlikle tavsiye ederim. Her şey için tekrar teşekkür ederim.

Halil Ayberk AYHAN , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

mustafa.yildirim , öğrenci

Her ders için katkısının olduğu oldukça açık ama sınavda fen sorularında aşırı derecede yardımcı oldu, eleyici soruları çok rahat yaptım. Akılda kalıcı, 2-3 tekrardan sonra unutulması çok zor soru görünce direk akılına geliyor ne olduğu. Kısacası bu katkınızdan dolayı teşekkür ederim.

hancersevde , öğrenci

Doping Hafıza' nın bu sene bana çok faydası oldu. Özellikle kimyamı düzeltmemde çok büyük rol oynadı. Her şey için sağolun.

hukuleta , öğrenci

O kadar derli toplu bir anlatımı var ki özellikle özellikle hocanın vurguları çok ama çok başarılı. En çok korktuğum edebiyat, sınava doğru en sevdiğim ders olmuştu diyebilirim, her yerde tekrar tekrar söyleyebilirim, edebiyat hocasına teşekkürlerimi iletebilmek çok isterdim, benim yerime iletin lütfen sevgiler.

yasemin.kurt09 , öğrenci

Geçen sene sayısalda 85.000 ile mezuna bırakmıştım. Bu yıl sadece size güvenerek dershaneye, kursa, etütlere gitmeyerek eşit ağırlığa geçmek gibi bir çılgınlık yaptım. Sonuç beni çok mutlu etti. 33.000'e girmeyi başardım. Teşekkür ederim.

egeizmm , öğrenci

Teşekkürler, ben son bir ay kala AYT matematik programınızı satın almıştım ve aldıktan bir hafta sonra geç kaldığımı anladım. Keşke daha önce fark etseydim Doping Hafıza' nın faydalarını diye söyleniyordum kendime . Konuları çalıştıktan sonra reflekslerin hepsini tekrar izletip çözerek konuyu sağlamlaştırıyordum. AYT matematik gerçekten benim için çok sıkıntılıydı. Doping Hafıza' dan önce üç net yaparken bir ay gibi kısa bir sürede on bir nete çıktım. Dediğim gibi keşke daha önce tanışsaydım daha iyi bir sonuca ulaşabilirdim fakat sonucumdan da eminim. Her şey için teşekkür ederim.

cihanbuyuker öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

Burcu ARSLAN , öğrenci

İlk başta ön yargıyla yaklaştım ve sayısala nasıl bir katkısı olabilir diye düşündüm. İkizim sayesinde Doping Hafıza' yı aldım. Zaman kazandırdı ve kodlama teknikleri sayesinde bir çok konuyu kısa bir sürede bitirdim. Özellikle kimya da ve fizik de gerçekten bana çok şey öğretti. Zorlu sınav sürecimde işimi çok kolaylaştırdı. 12. sınıfa geçen arkadaşlara dershaneye gitmek yerine Doping Hafıza' yı tavsiye ederim. Teşekkürler.

suathsapmaz , veli

Kızım Ayşe'nin başarısında büyük payı olan Doping Hafıza' ya buradan çok teşekkür ederim. Sayısal alanda 20.binde, Tıp fakültesi istiyor. Eşimize dostumuza herkese öneriyoruz. Elbette kendisi çok çalıştı ama Doping Hafıza' dan çok fayda gördüğünü söylüyor. Tekrar emekleriniz için teşekkürler.

enesodm01 , öğrenci

İnternet sıkıntım vardı aldığım setin yarısını bile bitiremedim ama konu anlatımı o kadar iyiydi ki izlediğim videoların neredeyse hepsi aklımda kaldı. Sınava girecek arkadaşlarıma tavsiye ediyorum ve bende bundan sonra gireceğim sınavlarda mutlaka yine Doping Hafıza' yı tercih edeceğim.

Adem Berkay BAL , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

dolunayy01_1999 , öğrenci

Benim için çok zorlu bir süreçti. Dershaneye gitmedim. Sadece gençlik merkezinin verdiği kurslara katıldım. Kazanmam çok kolay olmadı çünkü Sağlık Meslek Lisesi mezunuydum. Çok eksiklerim vardı ama Doping Hafıza' nın katkılarıyla da bunu başardım. Özellikle de edebiyat kısmındaki hafıza teknikleriniz o kadar akılda kalıcıydı ki 10 yıl sonra bile unutmam mümkün değil. Emekleriniz için çok ama çok teşekkür ederim. Almak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

Muhammet BALCI , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

fatmanadic01 , öğrenci

Teşekkür ederim Doping Hafıza

Hilal KAKIŞIM , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

nur_tepeduzu , öğrenci

Eksik bir çok konum vardı hepsini sizin sayenizde kapattım, deneme sınavlarına çalışırken sizden faydalandım alanınızda çok başarılısınız gerçekten her şey için teşekkür ederim.

Berna ORUÇ ,öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

mdl_levla , öğrenci

İlk 38.000' deyim gerçekten çok teşekkür ederim sadece sizinle çalıştım ve sadece 4 ay sürdü harikasınız. Bir dilci olarak söylüyorum ki TYT önemliydi ve harika geçti.

haydarrona , öğrenci

Sevgili Doping Hafıza ekibi geçen sene üniversite sınavına girdim, sizin paketiniz sayesinde EA' da 1115. oldum ve İstanbul Hukuk Fakültesine girdim bu sene kız kardeşim sınava girdi ve o da benim gibi Doping Hafıza ile çalıştı etkin hafıza tekniklerinizden, konu anlatım videolarınızdan, soru bankalarınızdan yararlandı ve sonuç EA' da 2663. oldu gerçekten kız kardeşim adına çok teşekkür ediyorum sizler sayesinde her sene evimizde büyük sevinç yaşanıyor gerçekten tekrar tekrar teşekkür ediyoruz bu güzel uygulama için.

erolaytekin , öğrenci

Geçen sene 200 bindeyken 3 bine çektim , emeğiniz çok, sınava girecek arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

gurbeyza , öğrenci

Merhaba, fen derslerinin ezber kısımlarında bana büyük kolaylık sağladı. Arkadaşlarımın zorlanarak ezberlediği şeyleri ben kolayca ezberledim ve vakit kazandım. Teşekkürler.

atilla0633 , öğrenci

167 binden 4 bine teşekkür ederim.

bilalcandir öğrenci

Unutulmuş o kadar bilgi varken 4 ayda 1 senelik eğitimden daha iyi bir puan yaptım. Videolarda boşa zaman kaybettirecek sürede değil bundan öncesinde Youtube' den çalışıyordum ve bir konunun bitmesi bir haftamı alıyordu neredeyse, ama sizin kısa ve öz videolarda anlatmanız bana vakit kazandırdı ve kısıtlı olan süremi iyi değerlendirmemi sağladı.

Mert Batuhan BULUT , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

zehraalppp , öğrenci

Sayısal 12.000 her şey için teşekkür ederim.

Fatma Zeynep ÖZÜAK , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

1905esrates , öğrenci

Doping Hafıza' yı geç aldım ama buna rağmen istediğim hedefe ulaştım. Dershaneye gitmek yerine, herkese Doping Hafıza' yı öneriyorum, çünkü sonuçlardan da görüyorum ki dershaneye gidenlerden daha iyi bir sonuç çıkardım. Yanlış cevap verilen soruların örnek çözümleriyle yanlışlarımı düzelttim. TYT ve AYT deneme testlerinin olması heyecan ve stresten kurtulmamı sağladı, sizin sayenizde sınava çok rahat hazırlandım. İlginiz ve emeğiniz için teşekkür ederim.

Nurullah SÜRÜCÜ , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

brknl_ , öğrenci

Emeğimin karşılığını almamda fazlasıyla yardımcı oldunuz, desteğiniz için teşekkür ederim.

Tufan SEZER , öğrenci

Eşit ağırlığım, geçen sene 182 bindi, bu sene 26 bin her şey için teşekkür ederim.

serrraltunkum , öğrenci

Videolarda akılda kalıcılığı ve pratikliğiyle konuları kolayca kavramamı sağladı ayrıca zamandan da tasarruf etmiş oldum kısa sürede edebiyat bitti.

cihanbuyuker , öğrenci

Cidden aşırı zaman kazanmamı sağladınız diğer derslere fazladan ayıracak zamanım kaldı, çalıştığım her şey aklıma yapıştı resmen her şey için teşekkürler. 1700. olduysam sizin sayenizde.

uzun_melih18 , öğrenci

Her şey için teşekkür ederim. Siz olmadan tarih ve edebiyatın altından kalkamazdım. Yaptığınız işi biliyor ve layıkıyla yapıyorsunuz.

kubrayildiz4397 , öğrenci

İyi günler sizin sayenizde geçen sene sözelde 400.000' deyken şimdi 43.000'e girdim. Sizi herkese öneriyorum. Teşekkürler Doping Hafıza.

inan1347 , öğrenci

4 yıl ara verdiğim için bir çok konuyu unutmuştum. Özellikle 4 yıl önce girdiğim YGS sınavına göre matematik netlerimin artması beni mutlu etti. Şunu gerçekten diye bilirim ki hakkını vererek çalışan öğrenciler çok başarılı sonuçlar alabilir. Ben gerek çocuktan gerek evlilikte çok çalışamadım, ama güzel bir program. Başarmak isteyen öğrenciler çok daha başarılı olabilirler. Bu süreçte 7/24 hizmet verdiğiniz için teşekkürler.

haticecvl , öğrenci

430.000' den 170.000' e düştüm çok teşekkür ediyorum.

bilalcandir , öğrenci

Ben yalnızca matematikten ders paketi almıştım. Normalde matematiğe karşı hep ön yargı ve yapamama korkusuyla yaklaşıyordum ama videolarda hocaların anlatış biçimleri videolardan sonra testlerin en basit düzeyden başlayıp kavrayarak ilerleyerek gitmesi çok yardımcı oldu bana.

abdullah.demirkoll , öğrenci

Özel eğitim öğretmenliği bölümünü tutturmamda yeriniz çok büyük. Her şey için teşekkürler Doping Hafıza.

nefisezeliha , öğrenci

356 aldı sizin sayenizde teşekkür ederim iyi ki varsınız. Doping Hafıza' nın akıllı test paneli süreye karşı soru çözümünde hızlanmama etki sağladı. Edebiyat roman özetleri hala aklımda çok akılda kalıcı bir sisteminiz var. Sürekli güncellenen eğitim sitemiyle sınavlar sisteminde oluşan değişiklikte bizi mağdur etmediniz teşekkür ederim. Tekrar üniversite sınavına girsem yine sizinle çalışırdım.

hyryakcn , öğrenci

Geçen yıl barajı geçemedim bu yıl 60.000' deyim her şey için çok teşekkür ederim, sadece sizinle çalıştım benim için büyük başarı tekrardan teşekkür ederim.

zuhreeacik , öğrenci

Ben AYT müfredatında çok faydanızı gördüm. Türev integral gibi konuları çok güzel anlatmışsınız. Son hafta tekrarlarımda büyük faydası oldu. Aynı şekilde modern fizik gibi ezbere dayalı ve çabuk unutulan formülleri şifreleme metodunuzu çok beğendim. Hala aklımda diyebilirim. Teşekkür ederim her şey için.

cikasi , öğrenci

Şu an hedefime ulaştım size ne kadar teşekkür etsem az dershaneye gitmeden dershaneye gidenlerden çok daha iyi yaptım tekrardan teşekkür ediyorum kazandığım yeri de mutlaka atacağım.

aysenurhaan , öğrenci

Allah razı olsun sizden binlerce kez 3. yılımda sizinle tanıştım ve şuan çok mutluyum, istediğim puanı elde ettim. İsteyen herkese çok çok öneriyorum. Çok teşekkür ederim.

muhammed.firat.aslaner , öğrenci

Allah sizden razı olsun. Ben sayısaldan eşit ağırlığa geçtim, ilk başlarda 24 soruda 9 tane yapıyordum sona doğru 21'e kadar çıktım. Bu sınavda 17 yaptım ama yine de çok mutluyum. Siz olmasaydınız asla yapamazdım o kadar ve inşallah hukuk kazandım.

habibeyldz268 , öğrenci

Merhaba iyi günler sizin sayenizde geçen sene sözelden 130.000'deyken şimdi 16.000'e indim çok teşekkür ederim emeğinize sağlık.

remmww , öğrenci

Öğrendim ben hocam. Çok teşekkür ederim her şey için 2 ay gibi kısa bir sürede 20 puanım kesildiği halde 240.000'den 140.000'e düştüm. Allah razı olsun.

omerozcelebii , öğrenci

Özellikle bir eşit ağırlıkçı olarak vazgeçilmez bir ders olan edebiyatta bana sağladığı yararı kelimelerle anlatmak çok zor. Birbirinden farklı hikayelerle akılda kalıcılığı sağlamış olmanızın faydası çok büyük. Çoğu soruyu direk sizin hikayelerinizden aklımda kalanlarla yaptım. Diğer derslerde de gereksiz bilgi yerine nokta atışlarla başarıma çok büyük katkınız var. Her şey için teşekkürler Doping Hafıza.

duyguuekiicii , öğrenci

Gerçekten bir özel ders ikinci bir okul gibi oldu bana hep. Özellikle fen dersleri çok güzel anlatılmış. İlk sınavımda da ikinci sınavımda da fen dersinin faydasını çok gördüm. Matematik de aynı şekilde güzel tane tane anlatılmış eksiklerimi gidermeme yardımcı oldu.

hh.bektasoglu , öğrenci

Geçen seneki 300.000'den 67.000'e teşekkürler Doping Hafıza.

hukuleta , öğrenci

İnstagram' da her paylaşımınızın altına yazıyorum aslında ama reklam sanıyorlar bir kere de buradan anlatıyım, ben üniversiteden mezun olalı 10 yıl oluyor, eskiden sayısaldım, ne sisteme ne de eşit ağırlık derslerine özellikle edebiyata aşinayım. Neresinden başlayacağımı bile bilmezken edebiyat derslerini dinleyerek not alarak öyle bir defter tuttum ki sınavdan sonra bir daha ihtiyacım olmayacak olsa bile inanın atamadım o defteri.

Şeyma ÖZAL , öğrenci

Evde hazırlanan bir öğrenciydim. Dershanelere kıyasla çok daha yapıcı olan konu anlatımıyla, verilen örneklerle akılda kalıcı bir etkisi olan çok başarılı bir sistem. Yani elimin altında, kolayca istediğim vakit açıp istediğim vakit dersi sınırsız sayıda açıp istediğim dersi sınırsız dinleme imkanım oldu bazı derslerde birden çok dinlediğim konuların sınavda önüme gelmesi mutlu etmişti. Verilen soru örnekleri ve onların anlatımı konuyu daha iyi kavramamı sağlamıştı.

halim_sancar , öğrenci

Edebiyat ve matematik olarak çok katkı sağladı bana Doping Hafıza emeği geçen herkese teşekkür ederim hayırlı günler.

aysekoclr , öğrenci

İyi günler. Sözel olarak 372 puanım ve sıralamam da 27.293 emeklerimize emeklerinize sağlık Doping Hafıza.

ahmetkeseroglu20 , öğrenci

12. sınıfa kadar edebiyattan fazla bir şey bilmezken videolarınız sayesinde öğrendiğim bilgiler aklımda kaldı. Bunun sonucu olarak da edebiyattan güzel bir sonuç aldım.

oykuilaslan , öğrenci

Öğrenciye, ezberci anlayıştan uzak, dersi eğlenceli hale getirerek anlatan bir yapısı olduğunu düşünüyorum. Ben edebiyat için kullanıyordum, çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.

fatmanadic01 öğrenci

Teşekkür ederim size bu zorlu süreçte Doping Hafıza ile çalıştım bana inanılmaz fayda sağladı. Gözümde büyüttüğüm konuları yapacağıma inanamayacağım soruları Doping Hafıza sayesinde yapmayı başardım. Emeğinize sağlık.

alperenntmzgl , öğrenci

Sizin sayenizde TS' de ilk 20.000'deyim hepinize sonsuz teşekkür ederim iyi ki varsınız emeğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

yareencolaak , öğrenci

Doping Hafıza olmasaydı bu sonucu ilk girişimde çıkaramazdım MF sınıfındaki bir TM öğrencisi olarak size çok şey borçluyum. Hep '' iyi ki '' olarak kalacaksınız teşekkürler.

yigitmert75 , öğrenci

Endüstri Meslek Lisesi mezunuyum edebiyatı sizin sayenizde hallettim çok teşekkür ederim her şey için, Doping Hafıza olmasaydı bir ton gereksiz bilgi yığını olan kitaplardan çalışacaktım ve çok sıkıcı olacaktı benim için ama Doping Hafıza sayesinde yüzlerce eseri , dönem özellikleri, yazarları hafızamda tutabildim sınavda da hepsi karşıma çıktı ve yapabildiğimi yaptım.

cuhacioglukerem , öğrenci

Çok sağolun 85.000'den 28.000'e çıkarttım sıralamamı,varolun.

ismet_okyay , öğrenci

Dershaneye gitmedim özel derste almadım zaten Doping Hafıza özel ders gibi bir şeydi en güzel tarafı da anlamadığın bir konuyu tekrar tekrar izleye biliyorsun istediğin zaman elinin altında bu da sıkılmanı önlüyor dershaneye gitsem bu kadar başarılı olamazdım herhalde tekrardan çok teşekkür ederim.

adilcanakgunduz , öğrenci

47.000'den 32.000'e çektim belki çok görünmeye bilir fakat benim hayallerimi gerçekleştirecek bu sonuç en büyük pay sahiplerinden biri sizsiniz size çok teşekkür ederim, özellikle mezun arkadaşlara Doping Hafıza' yı kesinlikle tavsiye ediyorum.

edanzky , öğrenci

Sayenizde coğrafya çözemezken coğrafya çözmüştüm ve istediğim yer ilk tercihim oldu. Çok teşekkür ederim.

brknl_ öğrenci

Sayenizde başardım özellikle sırça köşkü nakış gibi beynime işleyen hocama sonsuz teşekkürler.

hbn.uzunnnit , öğrenci

Öncelikle merhabalar ben sadece edebiyat paketini almıştım yıl içinde çalıştıkça videoları izledikçe geliştiğimi bana bir şeyler kattığını açıkça hissediyorum, iyi ki almışım şükürler olsun, istediğimi elde ettim edebiyatta 1 yanlışım var ve 6.000' deyim her sorana sormayana da tavsiye ediyorum.

olricce , öğrenci

Geçen sene 186.000 olan sıralamamı bu sene 14.000'e çektim ve bunda emeğiniz gerçekten çok büyük özellikle edebiyatta sayenizde çok iyi yapabildim her şey için çok teşekkürler Doping Hafıza hedefime Allah'ın izniyle ulaşacağım.

cansumentes öğrenci

Merhaba geçen sene 64.000 olmuştum bu sene Doping Hafıza eşit ağırlık paketini kullandım 6237. oldum çok teşekkür ederim.

suathsapmaz , veli

Kızım Ayşe'nin başarısında büyük payı olan Doping Hafıza' ya buradan çok teşekkür ederim. Sayısal alanda 20.000 de Tıp Fakültesi istiyor. Eşimize dostumuza herkese öneriyoruz. Elbette kendisi çok çalıştı ama özellikle kimya ve biyoloji de Doping Hafıza' dan çok fayda gördüğünü söylüyor. Tekrar emekleriniz için teşekkürler.

nisanurbalks , öğrenci

Doping Hafıza'yı matematik öğretmenim önermişti, sayısal paketi aldım. Fizik ve kimya derslerinde konuların genelde deneylerle anlatılması beni çok etkiledi. Zihin haritalarıyla biyoloji dersleri konuları daha kolay ezberlememi sağladı. Özellikle fizik videolarını çok severek ve anlayarak izledim. Reflekslerle matematik çok eğlenceliydi. Soruları çözdükçe puan kazanmak ve level atlamak motive ediyordu. Her bildirimime saatin kaç olduğunun önemi olmadan geri dönüş yapıldı. Ayrıca hızlı okuma dersleri de benim için büyük kurtarıcı oldu. Çok ilerleme kaydettim. Her şey için çok teşekkür ederim.

Hızlı Erişim Menüsü
YKS 2019-2018
1
Eğitim Koçlarımıza Danışın
Sepete Git