YKS'ye KALAN

0GÜN

Hakkımızda

Farklı öğretim enstrümanlarıyla çağdaş eğitimler tasarlayan Doping Hafıza, kurulduğu günden bugüne geçen süreçte on binlerce öğrencinin aktif bir şekilde yararlandığı çok büyük bir online eğitim platformu olmayı başarmıştır.

Hakkımızda

Doping Hafıza'nın bu başarısında vizyoner bir bakış açısı, prensiplerden taviz vermeden çok çalışma ve uzman bir kadroya sahip olmanın önemli bir payı vardır.

Doping Hafıza'yı tanımlayan kavramlar: öncü, güncel, dinamik, inovatif. Bu çerçevede sınavlara hazırlıkta referans noktası haline gelen Doping Hafıza çağı yakalayan öğretim unsurları ve yapay zeka teknolojisi ile gelişimini ileri noktalara taşımaktadır.

Doping Hafıza bünyesinde YKS, KPSS, LGS ve DGS'ye online hazırlık paketleri bulunmaktadır. Bu paketlerde Doping Hafıza; hafıza teknikleri ve akıl haritaları gibi öğretim enstrümanlarının yanı sıra yapay zeka destekli akıllı test paneli, çalışma programı desteği, infografikler, rehberlik videoları ve Reflekslerle Matematik ile Serüvenlerle Fen Bilimleri gibi sayısal dersler özelinde geliştirdiği konseptleri ile öğrenciler için doğru bir adres olma kimliğini göstermektedir.

Bu yazı 724939 kere okunmuş.